Міський семінар-практикум для вчителів-логопедів
![](https://svitlyachok.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/440993052_949860306936387_5878294137855943548_n-1024x461.jpg)
Сьогодні в нашому закладі відбувся Міський семінар-практикум для вчителів-логопедів дошкільних навчальних закладів з теми: «Формування фонематичного слуху у процесі гри у дітей дошкільного віку». Підготували його вчителі-логопеди нашого закладу Ірина Ситник та Варвара Левченко. Семінар складався із теоретичної та практичної частини. В теоретичні частині Варвара Миколаївна виклала презентацію за темою « Формування фонематичних процесів у […]