Сьогодні педагоги нашого закладу, в повній мірі, відчули задоволення від своєї професії
![](https://svitlyachok.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/433257769_925447549377663_3878842723566305210_n-1024x461.jpg)
Ми побували на відкритому занятті побували у наших наймолодших здобувачів освіти (вихователь Олена Хмеленко ). Ще зовсім недавно, ніби маленькі горошини, вони “розкочувались” по групі і було важко вихователям зібрати їх “до купи”. А сьогодні вони ловлять кожне слово вихователя, відповідають на запитання і навіть проводять разом з Оленою Миколаївною досліди. Діти шукали, де в […]