Починається новий етап в житті нашого закладу
![](https://svitlyachok.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/429564524_914404700481948_2591602480351087574_n-1024x768.jpg)
Колективу представили нового керівника колективу, щоправда, на радість всім нам, нашу колегу Світлану Чаплінську. Новий етап в житті садка,Зі зміною керівника.Цього моменту ми чекали,І, скажем так, переживали,Та сталось так, як мало бути,Ми раді, що були почуті,І колектив очолить нашКолега наша, просто клас !Щира і чесна, в ділі вправна,Супер-мотор – пані Світлана.Ми їй підтримку обіцяємІ щиро-щиро […]